Dan Bárta & Illustratosphere v Hradci Králové

Koncert Dana Bárty s kapelou Illustratosphere v hradeckém klubu Náplavka pro 250 návštěvníků bude nadějí do příštích dramaturgických počinů.
Vstupenky ke koupi elektronicky přes náš web nebo osobně ve Vinotéce IN VINO, V Kopečku 163, HK - zkrátka dárek jako víno!

Dan Bárta & Illustratosphere v Hradci Králové

Dan Bárta, jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, se zapsal v devadesátých letech do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Stal se také neodmyslitelnou součástí kapely J.A.R. V roce 2000 překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere, se kterou aktuálně připravuje páté řadové album. Ochutnávky z něj představí v obměněné sestavě s mezinárodně uznávaným bubeníkem Martinem Valihorou na "Mezi vrcholy tour 2018".

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby. Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již devatenáctým rokem!

Nové složení kapely:
Dan Bárta - vocals
Filip Jelínek - keyboards
Míra Chyška - guitars
Robert Balzar - bass
Martin Valihora - drums

Koncert pořádá Festival Na jednom břehu za podpory klubu Náplavka a dalších partnerů festivalu.

Facebook Na jednom břehu
2024 © Na jednom břehu
Na jednom břehu